vysielanie

karamba
b.p.m.
demoextáza


hranost
powerplay


Tak sa teda konečne podarilo Tomášovi presvedčiť ma aby som zapózoval pred jeho digitálnym foťákom. Súc si vedomý toho, že som fotogenický ako mŕtva ryba dlho som odolával, ale trend je trend a kto nie je na nete akoby nebol. Tak som teda svoju podobu vydal všanc stovkám miliónov očí zvedavých používateľov internetu.


Ako vidíte neholím sa tak často akoby som mal a tak isto je zrejmé, že doteraz sa mi nepodarilo zbaviť sa fajčenia (možno preto, že som sa o to nikdy nepokúšal).


Aj v každej dobrej policajnej evidencii musí byť fotka s profilu a navyše v tomto prípade dokonca profil pri ceste do nebíčka. Modrú mám celkom rád (radšej v peňaženke ako pod okom).

„Když v báru houstne dým“, tak sa cítim vskutku príjemne.


Otázka pre Bebeho
Otázka:

Meno:

Odpoveď na najzaujímavejšiu otázku nájdeš každý deň priamo na tejto stránke.

Otázka dňa:
BeBe, ked uz si si vymyslel, ze budes odpovedat na otazky posluchacov cez web, preco tam uz mesiac visi ta priblbla otazka este priblblejsia odpoved. BeBe

Bebe:
Drahy moj priatelu. Lenivy som prilis bratku, a nie je to veru moja cnost. Zosmolim odpoved kratku hadam napravim tym buducnost. Miestoprisazne ti slubujem, ze kym tento svet bude svetom odpovedat budem internetom v snahe nesklamat vas zaujem.